MHC De Mezen  -  Parkweg 8  -  3842 AD HARDERWIJK  -  0341-417233
mezen site 5.jpg mezen site 4.jpg site 03.jpg mezen site 2.jpg
Junioren
Senioren
 

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 Zaal - Meppel MA1
10:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MA1 Zaal - HC Kampen MA1
12:30
Uit
MA2 Zaal - Lochem MA2
10:20
Uit
MA2 Zaal - DHV MA2
12:00
Uit
Meisjes B
MB12C Zaal - EHV Enschede MB11C
11:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB12C Zaal - EHV Enschede MB2
12:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes C
MC1 Zaal - Flevoland MC1
09:30
Uit
MC1 Zaal - HC Zwolle MC2
11:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC12C Zaal - HC Eelde MC12C
10:00
Uit
MC12C Zaal - HHC Quick Stick MC12C
11:05
Uit
MC3 Zaal - Apeldoorn MC4
15:20
Uit
MC3 Zaal - AMHC Upward MC3
17:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC34C Zaal - Arnhem MC2
14:30
Thuis
Fluiten:Amber Visser en Marieke Nieuwenhuizen
MC34C Zaal - Apeldoorn MC3
18:40
Thuis
Fluiten:Noa Rietvelt en Anne van Wetering
MC5 Zaal - HCM Arnhem MC5
14:15
Uit
MC5 Zaal - Oosterbeek MC5
15:55
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes D
MD1 Zaal - HC Zwolle MD2
12:00
Uit
MD1 Zaal - DHV MD1
13:40
Uit
MD12C Zaal - WMHC MD12C
12:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD12C Zaal - Apeldoorn MD12C
13:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD2 Zaal - HC Zwolle MD7
09:30
Uit
MD2 Zaal - Apeldoorn MD3
11:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD5 Zaal - Zutphen MD5
09:30
Thuis
Fluiten:Yanick Lieshout en Tijn Fekkes
MD5 Zaal - HCHN MD3
13:40
Thuis
Fluiten:Marieke Nieuwenhuizen en Amber Visser
Jongens C
JC2 Zaal - DHV JC3
09:45
Thuis
Fluiten:Niels Kolk en Karst van Eeden
JC2 Zaal - HC Kampen JC1
13:55
Thuis
Fluiten:Sven Goedhart en Teun Fennis
Jongens D
JD1 Zaal - Meppel JD2
10:50
Uit
JD1 Zaal - Voorster JD1
13:20
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Hardenberg MD2 - Apeldoorn MD6
10:20
Thuis
Fluiten:Yanick Lieshout en Tijn Fekkes
ZAALBLOK - ZAAL Quick Stick JC11C - Sneek JC2
10:35
Thuis
Fluiten:Niels Kolk en Karst van Eeden
ZAALBLOK - ZAAL Zutphen MD4 - Zutphen MD5
11:10
Thuis
Fluiten:Ivar van Eeden en Niels Timmer
ZAALBLOK - ZAAL Steenwijk JC1 - Deventer JC3
11:25
Thuis
Fluiten:Teun Hertoghs en Cem van Dalfsen
ZAALBLOK - ZAAL HCHN MD3 - Apeldoorn MD6
12:00
Thuis
Fluiten:Ivar van Eeden en Niels Timmer
ZAALBLOK - ZAAL Quick Stick JC11C - Kampen JC1
12:15
Thuis
Fluiten:Cem van Dalfsen en Teun Hertoghs
ZAALBLOK - ZAAL Hardenberg MD2 - Zutphen MD4
12:50
Thuis
Fluiten:Julian Vastenhouw en Maarten van Wageningen
ZAALBLOK - ZAAL Sneek JC2 - Steenwijk JC1
13:05
Thuis
Fluiten:Sven Goedhart en Teun Fennis
ZAALBLOK - ZAAL Wageningen MC3 - Upward MC5
15:20
Thuis
Fluiten:Mark Dikkerboom en Mathieu Bonnet
ZAALBLOK - ZAAL Arnhem MC2 - HCM MC4
16:10
Thuis
Fluiten:Mark Dikkerboom en Mathieu Bonnet
ZAALBLOK - ZAAL Apeldoorn MC3 - Upward MC5
17:00
Thuis
Fluiten:Liv Beltman en Lieke Boor
ZAALBLOK - ZAAL Wageningen MC3 - HCM MC4
17:50
Thuis
Fluiten:Liv Beltman en Lieke Boor
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten