MHC De Mezen  -  Parkweg 8  -  3842 AD HARDERWIJK  -  0341-417233
mezen site 5.jpg mezen site 4.jpg mezen site 2.jpg site 03.jpg
Junioren
Senioren
 

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Bully MA2
16:00
Uit
MA2 - 123 MA1
17:45 - V3
Thuis
Fluiten:Annemijn Dijkstra en Loulou Heckmann
Meisjes B
MB1 - Goor MB1
17:45 - V1
Thuis
Fluiten:Marit Fokkema en Tom van Arnhem
MB2 - HC Kampen MB1
17:00
Uit
MB3 - HCHN MB3
10:15 - V3
Thuis
Fluiten:Antoinette Kiers en Max Dijkman
MB4 - HC Zwolle MB11
10:45 - V1
Thuis
Fluiten:Nelleke Schölvinck en Siebe Tjebbes
MB5 - Zutphen MB5
17:15
Uit
Meisjes C
MC1 - Doetinchem MC1
11:45 - V3
Thuis
Fluiten:Maurits 't Jong en Rogier van der Spek
MC2 - Voorster MC2
16:15 - V3
Thuis
Fluiten:Huib Hertoghs en Teun Hertoghs
MC3 - Apeldoorn MC3
08:45
Uit
MC4 - Voorster MC3
13:00
Uit
Meisjes D
MD1 - NMHC MD3
13:00
Uit
MD2 - HC Zwolle MD3
09:00 - V1
Thuis
Fluiten:Marjolijn te Lintelo en Ingmar Boer
MD3 - HC Zwolle MD6
08:45 - V3
Thuis
Fluiten:Rianne van de Water en Isa Hoonakker
MD4 - Mixed Hockey Club Ommen MD3
11:45
Uit
MD5 - HC Zwolle MD9
09:00
Uit
Meisjes E
M8E1 - Hattemse M.H.C. M8E1
11:00 - V2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - AMHC Upward M8E1
09:45 - V2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 - HC Zwolle M8E6
16:00
Uit
ME2 - HC Epse ME1
09:00
Uit
ME3 - Flevoland ME2
09:00
Uit
ME4 - HC Kampen ME1
10:00 - V2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ME5 - HC Zwolle ME23
09:00 - V2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes F
MF1 - SALLAND MF1
11:45 - V2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - Apeldoorn MF3
10:45
Uit
MF3 - 123 MF1
09:00 - V2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
JA1 - HC Zwolle JA1
14:15 - V1
Thuis
Fluiten:Mathieu Bonnet en Tom van Arnhem
JA2 - HHC Haackey JA1
15:30
Uit
Jongens B
JB1 - Almelo JB1
12:30 - V1
Thuis
Fluiten:Robert Tjiook en Bart Schopman
JB2 - Zutphen JB2
16:00 - V1
Thuis
Fluiten:Max Cornelissen en Marit Fokkema
Jongens C
JC1 - HHC Haackey JC1
14:45 - V3
Thuis
Fluiten:Tomas van Eeden en Evert-jan de Lint
JC2 - Voorster JC1
09:15
Uit
Jongens D
JD1 - HHC Haackey JD1
13:15 - V3
Thuis
Fluiten:Hannah Litjens en Anouk de Groot
Jongens E
J8E1 - 123 J8E1
11:30
Uit
Jongens F
JF1 - HC Zwolle JF2
11:00 - V2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten