MHC De Mezen  -  Parkweg 8  -  3842 AD HARDERWIJK  -  0341-417233
mezen site 5.jpg mezen site 2.jpg site 03.jpg mezen site 4.jpg
Junioren
Senioren
 

Wedstrijdschema

Dames
Dames 1 Zaal - Ares D1
17:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Dames 1 Zaal - Hockey Club Twente D1
19:25
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes A
MA1 Zaal - Ares MA12C
14:30
Thuis
Fluiten:Jan-Paul Oosterom en Mark Dikkerboom
MA1 Zaal - Flevoland MA1
17:00
Thuis
Fluiten:Mark Dikkerboom en Gert Jan Kepper
MA3 Zaal - Sneeker Mixed Hockey Club MA3
17:00
Uit
MA3 Zaal - Hattemse M.H.C. MA2
18:40
Uit
Meisjes B
MB12C Zaal - EHV Enschede MB11C
09:45
Thuis
Fluiten:Marcèl Vugts en Mark Dikkerboom
MB12C Zaal - EHV Enschede MB2
12:15
Thuis
Fluiten:Mark Dikkerboom en Marcèl Vugts
MB2 Zaal - HCHN MB2
15:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB2 Zaal - Ares MB3
17:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB3 Zaal - MHC Epe MB3
15:00
Uit
MB3 Zaal - HC Kampen MB2
16:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes C
MC1 Zaal - HC Zwolle MC2
11:10
Uit
MC1 Zaal - Ares MC1
12:50
Uit
MC12C Zaal - Ares MC12C
14:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC12C Zaal - Sneeker Mixed Hockey Club MC12C
16:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC34C Zaal - Apeldoorn MC3
09:30
Uit
MC34C Zaal - AMHC Upward MC5
11:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC4 Zaal - Dieren MC1
10:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC4 Zaal - Oosterbeek MC3
12:30
Uit
Meisjes D
MD1 Zaal - Apeldoorn MD1
09:30
Uit
MD1 Zaal - DHV MD1
11:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD12C Zaal - Apeldoorn MD12C
12:00
Uit
MD12C Zaal - Union MD12C
13:40
Uit
MD2 Zaal - Apeldoorn MD3
09:30
Thuis
Fluiten:Tara Brinker en Mila Lynn Siccama
MD2 Zaal - HC Zwolle MD7
12:00
Thuis
Fluiten:Hannah Litjens en Juliette Vendrig
MD3 Zaal - WMHC MD23C
09:30
Uit
MD3 Zaal - Flevoland MD2
11:10
Uit
Heren
Heren 1 Zaal - Hattemse M.H.C. H1
16:45
Uit
Heren 1 Zaal - NMHC H1
18:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens C
JC12C Zaal - MHCBeuningen JC1
16:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JC12C Zaal - HCOB JC1
17:50
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Meppel MD1 - Zwolle MD7
10:20
Thuis
Fluiten:Tara Brinker en Mila Lynn Siccama
ZAALBLOK - ZAAL EHV MB2 - Ares MB12C
10:35
Thuis
Fluiten:Marit Kolk en Sietske Staal
ZAALBLOK - ZAAL Kampen MD1 - Apeldoorn MD3
11:10
Thuis
Fluiten:Hannah Litjens en Juliette Vendrig
ZAALBLOK - ZAAL EHV MB11C - Lochem MB12C
11:25
Thuis
Fluiten:Marit Kolk en Sietske Staal
ZAALBLOK - ZAAL Kampen MD1 - Meppel MD1
12:50
Thuis
Fluiten:Kyara Willems en Teun Hertoghs
ZAALBLOK - ZAAL Ares MB12C - Lochem MB12C
13:05
Thuis
Fluiten:Sofie de Boer en Mannin Heckmann
ZAALBLOK - ZAAL Meppel MA1 - Kampen MA1
13:40
Thuis
Fluiten:Mathieu Bonnet en Teun Hertoghs
ZAALBLOK - ZAAL Flevoland MA1 - Meppel MA1
15:20
Thuis
Fluiten:Teun Hertoghs en Mathieu Bonnet
ZAALBLOK - ZAAL Ares MA12C - Kampen MA1
16:10
Thuis
Fluiten:Jan-Paul Oosterom en Gert Jan Kepper
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten