header foto

MHC De Mezen

DAT ZIJN WE SAMEN!

D30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Suzanne Kemper
Aanvoerder Sabine op het Veld- Jiskoot
Teamco├Ârdinator Judith Litjens
Trainer Chris Omloo

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
SCHC D30-3 Mezen D30-1 11:00
Kromme Rijn D30-2 Phoenix/Shinty D30-4 11:00
Naarden D30-5 Amersfoort D30-3 14:00
Kampong D30-7 Shinty D30-2 14:15
Gooische D30-10 Haaskamp D30-1 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Mezen D30-1 12 30 10 0 2
2 SCHC D30-3 12 28 9 1 2
3 Haaskamp D30-1 12 27 9 0 3
4 Kromme Rijn D30-2 12 20 6 2 4
5 Naarden D30-5 12 18 6 0 6
6 Gooische D30-10 12 15 5 0 7
7 Amersfoort D30-3 12 15 4 3 5
8 Shinty D30-2 12 13 4 1 7
9 Kampong D30-7 12 10 3 1 8
10 Phoenix/Shinty D30-4 12 0 0 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 apr Hockeyclub SCHC D30-3 11:00 uit
16 apr HC Kromme Rijn D30-2 12:15 thuis - Egbert van der Vegt
23 apr SV Phoenix D30-4 n.n.b uit
14 mei DMHC Shinty D30-2 n.n.b uit
21 mei Hockeyclub Amersfoort D30-3 12:50 thuis - Egbert van der Vegt
4 jun Hockeyclub De Haaskamp D30-1 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Kampong D30-7 Mezen D30-1 (0-9)final
Gooische D30-10 Phoenix/Shinty D30-4 (4-0)final
Haaskamp D30-1 Amersfoort D30-3 (5-0)final
Naarden D30-5 Kromme Rijn D30-2 (0-2)final
SCHC D30-3 Shinty D30-2 (5-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Amersfoort D30-3 Kampong D30-7 (3-2)final
Phoenix/Shinty D30-4 Naarden D30-5 (1-7)final
Kromme Rijn D30-2 SCHC D30-3 (2-1)final
Mezen D30-1 Gooische D30-10 (0-1)final
Shinty D30-2 Haaskamp D30-1 (0-7)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Gooische D30-10 Amersfoort D30-3 (0-1)final
Kampong D30-7 Haaskamp D30-1 (0-5)final
Kromme Rijn D30-2 Shinty D30-2 (0-1)final
Naarden D30-5 Mezen D30-1 (4-2)final
SCHC D30-3 Phoenix/Shinty D30-4 (4-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Phoenix/Shinty D30-4 Kromme Rijn D30-2 (1-3)final
Haaskamp D30-1 Gooische D30-10 (5-1)final
Shinty D30-2 Kampong D30-7 (0-1)final
Mezen D30-1 SCHC D30-3 (3-1)final
Amersfoort D30-3 Naarden D30-5 (2-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Kromme Rijn D30-2 Mezen D30-1 (1-4)final
Gooische D30-10 Kampong D30-7 (3-0)final
SCHC D30-3 Amersfoort D30-3 (9-2)scheduled
Phoenix/Shinty D30-4 Shinty D30-2 (0-4)final
Naarden D30-5 Haaskamp D30-1 (2-3)final
WOENSDAG 19 OKTOBER 2022
Mezen D30-1 Phoenix/Shinty D30-4 (7-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Kampong D30-7 Naarden D30-5 (1-0)final
Haaskamp D30-1 SCHC D30-3 (1-2)final
Amersfoort D30-3 Kromme Rijn D30-2 (1-1)final
Shinty D30-2 Gooische D30-10 (4-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Mezen D30-1 Shinty D30-2 (2-1)final
SCHC D30-3 Kampong D30-7 (2-0)final
Kromme Rijn D30-2 Haaskamp D30-1 (3-2)final
Phoenix/Shinty D30-4 Amersfoort D30-3 (0-2)final
Naarden D30-5 Gooische D30-10 (0-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Kampong D30-7 Kromme Rijn D30-2 (2-6)final
Haaskamp D30-1 Phoenix/Shinty D30-4 (7-1)final
Amersfoort D30-3 Mezen D30-1 (0-2)final
Naarden D30-5 Shinty D30-2 (5-0)final
Gooische D30-10 SCHC D30-3 (0-4)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Naarden D30-5 SCHC D30-3 (1-5)final
Phoenix/Shinty D30-4 Kampong D30-7 (0-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Mezen D30-1 Haaskamp D30-1 (5-1)final
Kromme Rijn D30-2 Gooische D30-10 (2-1)final
Shinty D30-2 Amersfoort D30-3 (1-1)scheduled
ZONDAG 12 MAART 2023
Phoenix/Shinty D30-4 Gooische D30-10 (1-3)final
Shinty D30-2 SCHC D30-3 (1-3)final
Amersfoort D30-3 Haaskamp D30-1 (0-4)final
Kromme Rijn D30-2 Naarden D30-5 (1-3)scheduled
Mezen D30-1 Kampong D30-7 (10-0)final
ZONDAG 19 MAART 2023
Kampong D30-7 Amersfoort D30-3 (0-0)final
Haaskamp D30-1 Shinty D30-2 (4-2)final
SCHC D30-3 Kromme Rijn D30-2 (2-2)final
Naarden D30-5 Phoenix/Shinty D30-4 (5-0)final
Gooische D30-10 Mezen D30-1 (1-2)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Haaskamp D30-1 Kampong D30-7 (2-0)final
Phoenix/Shinty D30-4 SCHC D30-3 (2-4)final
Mezen D30-1 Naarden D30-5 (5-2)final
Amersfoort D30-3 Gooische D30-10 (3-2)final
Shinty D30-2 Kromme Rijn D30-2 (3-2)scheduled