header foto

MHC De Mezen

DAT ZIJN WE SAMEN!

MO12-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Arjan Krikke
Manager Jantine Schuitema
Trainer Benthe Bothof
Trainer Elisa Reimus

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Twello MO12-3 Upward MO12-5 10:30
Mezen MO12-3 Deventer MO12-3 12:20
Apeldoorn MO12-6 Oosterbeek MO12-3 12:30
Zutphen MO12-2 Gorssel/Epse MO12-1 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Upward MO12-5 8 21 7 0 1
2 Mezen MO12-3 8 21 7 0 1
3 Gorssel/Epse MO12-1 8 15 5 0 3
4 Oosterbeek MO12-3 8 13 4 1 3
5 Twello MO12-3 8 13 4 1 3
6 Apeldoorn MO12-6 8 9 3 0 5
7 Zutphen MO12-2 8 3 1 0 7
8 Deventer MO12-3 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 jun DHV MO12-3 12:20 thuis - Egbert van der Vegt
8 jun Voorster Hockeyclub Twello MO12-3 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Mezen MO12-3 Gorssel/Epse MO12-1 (1-3)scheduled
Apeldoorn MO12-6 Upward MO12-5 (0-10)final
Twello MO12-3 Deventer MO12-3 (5-1)final
Zutphen MO12-2 Oosterbeek MO12-3 (2-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Deventer MO12-3 Mezen MO12-3 (0-17)final
Gorssel/Epse MO12-1 Zutphen MO12-2 (10-2)scheduled
Upward MO12-5 Twello MO12-3 (4-2)final
Oosterbeek MO12-3 Apeldoorn MO12-6 (11-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Apeldoorn MO12-6 Gorssel/Epse MO12-1 (3-4)final
Zutphen MO12-2 Deventer MO12-3 (3-0)final
Mezen MO12-3 Twello MO12-3 (5-3)final
Oosterbeek MO12-3 Upward MO12-5 (1-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Deventer MO12-3 Apeldoorn MO12-6 (1-6)final
Twello MO12-3 Zutphen MO12-2 (8-2)final
Gorssel/Epse MO12-1 Oosterbeek MO12-3 (4-3)final
Upward MO12-5 Mezen MO12-3 (0-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Oosterbeek MO12-3 Deventer MO12-3 (12-0)final
Apeldoorn MO12-6 Twello MO12-3 (6-5)final
Zutphen MO12-2 Mezen MO12-3 (1-2)final
Gorssel/Epse MO12-1 Upward MO12-5 (2-6)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Zutphen MO12-2 Upward MO12-5 (2-7)final
Deventer MO12-3 Gorssel/Epse MO12-1 (0-7)scheduled
Twello MO12-3 Oosterbeek MO12-3 (4-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Apeldoorn MO12-6 Zutphen MO12-2 (8-3)final
Oosterbeek MO12-3 Mezen MO12-3 (0-1)final
Gorssel/Epse MO12-1 Twello MO12-3 (1-4)scheduled
Upward MO12-5 Deventer MO12-3 (4-1)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Mezen MO12-3 Apeldoorn MO12-6 (4-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Deventer MO12-3 Twello MO12-3 (0-6)final
Oosterbeek MO12-3 Zutphen MO12-2 (8-0)final
Upward MO12-5 Apeldoorn MO12-6 (4-2)final
Gorssel/Epse MO12-1 Mezen MO12-3 (1-3)final