header foto

MHC De Mezen

DAT ZIJN WE SAMEN!

H30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mathieu Bonnet
Manager Leslie Mooyaart

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere H30-1 Schaerweijde H30-4 10:30
Baarn H30-1 Lelystad H30-1 11:00
SCHC H30-3 Laren H30-4 12:00
Hilversum H30-3 Spandersbosch H30-2 12:45
Zeewolde H30-1 Mezen H30-2 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Almere H30-1 10 28 9 1 0
2 Lelystad H30-1 10 22 7 1 2
3 Schaerweijde H30-4 10 18 5 3 2
4 Hilversum H30-3 10 18 4 6 0
5 Baarn H30-1 10 15 5 0 5
6 SCHC H30-3 10 13 4 1 5
7 Zeewolde H30-1 10 12 3 3 4
8 Spandersbosch H30-2 10 11 3 2 5
9 Laren H30-4 10 10 2 4 4
10 Gooische H30-8 10 7 2 1 7
11 Mezen H30-2 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt Hockey Club Zeewolde H30-1 14:45 uit
17 mrt HMHC H30-3 11:30 thuis - Egbert van der Vegt
24 mrt Gooische Hockey Club H30-8 16:00 uit
7 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging H30-1 n.n.b thuis
14 apr Almeerse HC H30-1 n.n.b uit
21 apr Hockeyclub SCHC H30-3 n.n.b thuis
12 mei Larensche Mixed Hockey Club H30-4 10:30 uit
26 mei Schaerweijde H30-4 n.n.b thuis
2 jun M.H.C. LELYSTAD H30-1 10:15 uit
16 jun 't Spandersbosch H30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Lelystad H30-1 Baarn H30-1 (5-4)final
Schaerweijde H30-4 Almere H30-1 (1-7)final
Spandersbosch H30-2 Hilversum H30-3 (0-3)final
Mezen H30-2 Zeewolde H30-1 (1-3)final
Laren H30-4 SCHC H30-3 (1-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Almere H30-1 Lelystad H30-1 (3-2)scheduled
Zeewolde H30-1 Laren H30-4 (4-2)final
Hilversum H30-3 Mezen H30-2 (5-0)final
Gooische H30-8 Spandersbosch H30-2 (1-4)final
SCHC H30-3 Schaerweijde H30-4 (0-8)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Lelystad H30-1 SCHC H30-3 (4-1)scheduled
Mezen H30-2 Gooische H30-8 (0-3)scheduled
Hilversum H30-3 Zeewolde H30-1 (1-1)final
Spandersbosch H30-2 Baarn H30-1 (1-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Almere H30-1 Spandersbosch H30-2 (3-1)final
Zeewolde H30-1 Schaerweijde H30-4 (4-4)final
Baarn H30-1 Mezen H30-2 (4-0)final
Laren H30-4 Lelystad H30-1 (4-4)final
Gooische H30-8 Hilversum H30-3 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Lelystad H30-1 Schaerweijde H30-4 (8-0)scheduled
Mezen H30-2 Almere H30-1 (0-4)final
Hilversum H30-3 Baarn H30-1 (7-5)scheduled
Spandersbosch H30-2 SCHC H30-3 (2-1)final
Gooische H30-8 Zeewolde H30-1 (1-4)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Schaerweijde H30-4 Laren H30-4 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Almere H30-1 Hilversum H30-3 (2-2)final
Zeewolde H30-1 Lelystad H30-1 (1-5)final
Baarn H30-1 Gooische H30-8 (5-1)final
SCHC H30-3 Mezen H30-2 (7-0)final
Laren H30-4 Spandersbosch H30-2 (0-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gooische H30-8 Almere H30-1 (1-6)final
Mezen H30-2 Laren H30-4 (1-5)final
Baarn H30-1 Zeewolde H30-1 (7-1)final
Spandersbosch H30-2 Schaerweijde H30-4 (0-8)final
Hilversum H30-3 SCHC H30-3 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Schaerweijde H30-4 Mezen H30-2 (3-0)scheduled
Almere H30-1 Baarn H30-1 (2-0)final
SCHC H30-3 Gooische H30-8 (2-0)final
Laren H30-4 Hilversum H30-3 (0-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Almere H30-1 Zeewolde H30-1 (4-2)final
Mezen H30-2 Lelystad H30-1 (1-9)final
Baarn H30-1 SCHC H30-3 (5-2)final
Gooische H30-8 Laren H30-4 (1-0)final
Hilversum H30-3 Schaerweijde H30-4 (0-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Lelystad H30-1 Hilversum H30-3 (2-5)scheduled
Spandersbosch H30-2 Zeewolde H30-1 (0-0)final
SCHC H30-3 Almere H30-1 (0-1)final
Laren H30-4 Baarn H30-1 (4-1)final
Schaerweijde H30-4 Gooische H30-8 (1-0)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Lelystad H30-1 Spandersbosch H30-2 (7-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Almere H30-1 Laren H30-4 (3-2)final
Zeewolde H30-1 SCHC H30-3 (2-3)final
Gooische H30-8 Lelystad H30-1 (0-4)final
Baarn H30-1 Schaerweijde H30-4 (1-2)final
Mezen H30-2 Spandersbosch H30-2 (2-3)final